תכנון פנסיוני

תכנון פנסיוני הינו שלב חשוב לחיים שאחרי העבודה. התכנון מבטיח יציבות וביטחון כלכלי בגיל השלישי לתא המשפחתי. תכנון וניהול נכון לוקח בחשבון את צרכייך וצרכי משפחתך, מודד את כל אפיקי ההכנסות והמאזן הכולל, ומאפשר לנו לבנות אסטרטגיה מותאמת אישית הנשענת על עוגנים ארוכי טווח לצד חסכונות בטווחים משתנים. 

תכנון פנסיוני לא כולל רק קרן פנסיה או ביטוח מנהלים, שהם מוצרים פנסיוניים חשובים מאוד שאסור להתעלם מהם, אלא כולל גם אפיקי חיסכון לטווח בינוני שגם נהנים מהטבות מס שונות כמו קרן השתלמות, קופת גמל להשקעה, קופת גמל 190 ועוד. תכנון פנסיוני יסודי ומעמיק מעניק יציבות כלכלית להמשך החיים כאשר הוא כולל בחינת מוצרי השקעה פנסיוניים, קופות גמל וחיסכון, מסלולי ניהול ותכנון מס לצד ניהול סיכונים.

הסרטונים שלנו

מה זה תכנון פיננסי ופנסיוני, מהן השקעות אלטרנטיביות ומהם היתרונות
של מוצרים מובנים? מוזמנים לשמוע בסדרת הסרטונים שלנו:

שיטת העבודה
1

היכרות ומידע על תמונת המצב העדכנית:

בשלב הראשוני מתכנן נפגש איתך על מנת לקבל את התמונה המלאה של המצב הקיים כדוגמת מוצרים פנסיוניים למיניהם, השקעות פיננסיות, נכסים, חסכונות, הלוואות ועוד.
2

איפיון צרכים והגדרת מטרות ויעדים:

זהו השלב הקריטי בתכנון הפנסיוני - שלב תיאום הציפיות. בשלב זה אנו מאפיינים את צרכייך וצרכי משפחתך על-מנת להגדיר את יעדי תמהיל החסכונות וההשקעות האופטימלי ביותר עבורך.
3

בניית תיק מיטבי עבורך:

בשלב זה בונים אסטרטגיה פיננסית ופנסיונית מותאמת בהתאם לצרכים ולמטרות שהוגדרו בשלב אפיון הצרכים. האסטרטגייה מורכבת ממגוון רחב של מכשירים פיננסיים תוך שימוש בניהול סיכונים והתחשבות בהטבות והקלות מס.
4

יישום תוכנית העבודה:

הוצאה לפועל של התכנון הפנסיוני - פתיחת חשבונות במקרה הצורך, מילוי טפסים, העברת קופות, פתיחת פוליסות ביטוח, ניודים ועוד.
5

ליווי מתמשך
ומעקב:

אורך הזמן נקיים פגישות תקופתיות עם המתכנן האישי שלך, שיחות תיאום ציפיות, נשלח דו"חות תקופתיים, נבחן שינויים ברמה האישית והמשפחתית, רצונות וצרכים שאולי השתנו מאז הפגישה האחרונה ועוד.