תכנון פיננסי

תכנון פיננסי מבטיח עבורנו יציבות וביטחון כלכלי לעת משבר ולכל עת שהיא. במהלך חיינו אנו עובדים, כאשר חלק מהסכום מנותב למוצרי השקעה שונים, כגון פקדונות בבנקים, קרנות השתלמות, תיקי השקעות מנוהלים, פוליסות חיסכון, קופות גמל להשקעה ועוד, כאשר לכל מוצר השקעה יש את המאפיינים הייחודיים ואף הטבות מס שונות שניתן וכדאי לנצלם. 

ניהול ופיזור ההשקעות לא כולל רק השקעות הוניות, אלא גם השקעות לא-הוניות, כלומר השקעות אלטרנטיביות. אפיק השקעה זה מהווה פיזור לתמהיל תיק ההשקעות, לעיתים בעל תזרים קבוע ויציב ונחשב בעל מקדם תנודתיות נמוכה דבר אשר מפחית את הסיכון הכולל בתמהיל ההשקעות שלכם.

תכנון פיננסי נכון לוקח בחשבון את צרכייך וצרכי משפחתך, מודד את כל אפיקי ההכנסות והמאזן הכולל, בודק האם הכסף שלך מנוהל נכון, האם רמות הסיכון במוצרי ההשקעה והחיסכון מתאימות לגילך ולמטרותייך ואם האם אתה מנצל את הטבות המס המגיעות לך. בהתאם, תכנון פיננסי חכם משקף בצורה ברורה את מצבך הפיננסי ומתאים לך תמהיל השקעות וחסכון יעיל ואפקטיבי בדיוק עבורך.

הסרטונים שלנו

מה זה תכנון פיננסי ופנסיוני, מהן השקעות אלטרנטיביות ומהם היתרונות
של מוצרים מובנים? מוזמנים לשמוע בסדרת הסרטונים שלנו:

שיטת העבודה

שיטת עבודה של תכנון פיננסי מתבצעת לפי השלבים הבאים:

1

היכרות ומידע על תמונת המצב העדכנית

בשלב הראשוני מתכנן נפגש איתך על מנת לקבל את התמונה המלאה של המצב הקיים כדוגמת מוצרים פנסיוניים למיניהם, השקעות פיננסיות, נכסים, חסכונות, הלוואות ועוד.
2

איפיון צרכים והגדרת מטרות ויעדים:

זהו השלב הקריטי בתכנון הפנסיוני - שלב תיאום הציפיות. בשלב זה אנו מאפיינים את צרכייך וצרכי משפחתך על-מנת להגדיר את יעדי תמהיל החסכונות וההשקעות האופטימלי ביותר עבורך.
3

בניית תיק מיטבי עבורך:

בשלב זה בונים אסטרטגיה פיננסית ופנסיונית מותאמת בהתאם לצרכים ולמטרות שהוגדרו בשלב אפיון הצרכים. האסטרטגייה מורכבת ממגוון רחב של מכשירים פיננסיים תוך שימוש בניהול סיכונים והתחשבות בהטבות והקלות מס.
4

יישום תוכנית העבודה:

הוצאה לפועל של התכנון הפנסיוני - פתיחת חשבונות במקרה הצורך, מילוי טפסים, העברת קופות, פתיחת פוליסות ביטוח, ניודים ועוד.
5

ליווי מתמשך
ומעקב:

אורך הזמן נקיים פגישות תקופתיות עם המתכנן האישי שלך, שיחות תיאום ציפיות, נשלח דו"חות תקופתיים, נבחן שינויים ברמה האישית והמשפחתית, רצונות וצרכים שאולי השתנו מאז הפגישה האחרונה ועוד.