תכנון ביטוחי

תכנון ביטוחי מבטיח עבורנו יציבות כלכלית לכל עת משבר שהיא. במהלך חיינו אנו עובדים, טסים, מטיילים, אך פעמים רבות אנשים נתקלו במצבים בריאותיים שעלולים היו להוביל להתמוטטות כלכלית אם לא היו מבוטחים. דוגמא טובה לכך הינה שאנשים נפצעו במהלך נופש או חלו במחלה קשה חס וחלילה, ולא יכלו לעבוד, מה שהפסיק את זרם ההכנסות למשפחה ולהתמוטטות כלכלית של המשפחה מכיוון שלא היו ביטוח.

תכנון ביטוחי לוקח בחשבון את צרכייך וצרכי משפחתך, מודד את כל אפיקי ההכנסות וכושר ההשתכרות, בודק את המצב הבריאותי ואת הסיכונים הפוטנציאליים, ומשם בודק ומציע תיק ביטוחי הוליסטי העלול לכלול ביטוח בריאות ,ביטוח סיעוד ,אמבולטורי ,אובדן כושר עבודה ,מחלות קשות וריסק; תוך היכרות מעמיקה עם ענף הביטוח ובדאגה כנה לשלום המשפחה.

הסרטונים שלנו

מה זה תכנון פיננסי ופנסיוני, מהן השקעות אלטרנטיביות ומהם היתרונות
של מוצרים מובנים? מוזמנים לשמוע בסדרת הסרטונים שלנו:

שיטת העבודה

שיטת עבודה של תכנון ביטוחי מתבצעת לפי השלבים הבאים:

1

היכרות ומידע על תמונת המצב העדכנית

בשלב הראשוני מתכנן נפגש איתך על מנת לקבל את התמונה המלאה של המצב הקיים כדוגמת מוצרים פנסיוניים למיניהם, השקעות פיננסיות, נכסים, חסכונות, הלוואות ועוד.
2

איפיון צרכים והגדרת מטרות ויעדים:

זהו השלב הקריטי בתכנון הפנסיוני - שלב תיאום הציפיות. בשלב זה אנו מאפיינים את צרכייך וצרכי משפחתך על-מנת להגדיר את יעדי תמהיל החסכונות וההשקעות האופטימלי ביותר עבורך.
3

בניית תיק מיטבי עבורך:

בשלב זה בונים אסטרטגיה פיננסית ופנסיונית מותאמת בהתאם לצרכים ולמטרות שהוגדרו בשלב אפיון הצרכים. האסטרטגייה מורכבת ממגוון רחב של מכשירים פיננסיים תוך שימוש בניהול סיכונים והתחשבות בהטבות והקלות מס.
4

יישום תוכנית העבודה:

הוצאה לפועל של התכנון הפנסיוני - פתיחת חשבונות במקרה הצורך, מילוי טפסים, העברת קופות, פתיחת פוליסות ביטוח, ניודים ועוד.
5

ליווי מתמשך
ומעקב:

אורך הזמן נקיים פגישות תקופתיות עם המתכנן האישי שלך, שיחות תיאום ציפיות, נשלח דו"חות תקופתיים, נבחן שינויים ברמה האישית והמשפחתית, רצונות וצרכים שאולי השתנו מאז הפגישה האחרונה ועוד.